Fenstercraft group

Prekės ženklas

SITUACIJA

Įmonių grupės sukūrimo tikslas – turėti vieną, lengvai atpažįstamą brand‘ą visoje Europoje, kuris esamiems ir būsimiems partneriams bei klientams asocijuotųsi su aukštos kokybės gaminiais, nestandartiniais sprendimais, inovatyviomis technologijomis ir jaukia prabanga. O tam ir esame mes, kad paverstume kliento tikslus realybe.

UŽDUOTIS

Sukurti įmonių grupės prekės ženklo pavadinimą, logotipą ir vizualinį identitetą.

AUDITORIJA

Architektai, nekilnojamojo turto vystytojai, statybų įmonės (Skandinavija, UK, Airija, Vokietija, Austrija, Prancūzija).

SPRENDIMAS

Šis pavadinimas – dviejų žodžių – „fenster“ (vok. langas) ir „craft“ (angl. amatas) junginys. Skamba rimtai, solidžiai, turi vokiškos kokybės ir inžinerinių laimėjimų sąskambį. Be to, pabrėžia, kad verslas dirba vadovaudamasis geriausiomis amatininkystės tradicijomis.

Logotipas FENSTERCRAFT GROUP sudarytas iš stilizuoto užrašo ir grafinio elemento. Stilizuotas užrašas yra modernus, aiškus, novatoriškas. Naudojome kelis šrifto storius skaitomumo pagerinimui. Grafinį elementą kūrėme, remdamiesi profilio ir medžio žaliavos motyvu. Jie sudaro stilizuotą F raidę, kuri tapo grupės simboliu. Kaip ir logotipo užrašas, grafinis elementas – minimalistinis, modernus.

Kiti projektai

.turite projektą?
O mes – energijos. Pasikalbėkime.

labas@impress.lt