Dock&Roll

Prekės ženklas

SITUACIJA

Tailored automotive solutions sukūrė unikalų produktą transporto ir industrinės inžinerijos srityje – automobilių priekabą, skirtą saugiam ir komfortiškam prabangaus krovinio gabenimui. Kas tai per krovinys, kuriam reikia išskirtinio sprendimo? Tai prabangos prekė hobio segmente: ja gabenami lenktyniniai, istoriniai, prabangūs automobiliai.

Priekaba plokščia, lanksčiai pritupianti ant žemės, gebanti švelniai įveikti kelio nelygumus. Viskas, ko reikia, kad pvz. Lamborghini Huracan ST saugiai pasiektų lenktynių trasą.

AUDITORIJA

Vyrai nuo 30 m. – novatoriai, gaunantys dideles pajamas ir vertinantys komfortą. Mėgsta aktyvų laisvalaikį ir techniką, bendrauja su panašiais į save, buriasi į klubus, komandas, varžosi, lenktyniauja – greičiu ir prabanga.

UŽDUOTIS

Sukurti priekabų linijos prekės ženklą: pavadinimą ir logotipą.

SPRENDIMAS

Kurdami pavadinimą, siekėme jame užkoduoti prekės ženklo išskirtinumus. Kadangi viena iš išskirtinių priekabos savybių yra gebėjimas „perplaukti“ kelio nelygumus, panaudojome laivybos terminą „dokas“. Tai įrenginys laivams iš vandens iškelti, statyti ir remontuoti. Atradę, jog „dock“ tik raide skiriasi nuo „rock“, prie jo prijungėme „roll“ (They see me rollin’…) ir gavome muzikos stilių primenantį sąskambį. Dock&roll puikiai įkūnija kelio, laisvės ir malonumo skrieti savo sportiniu automobiliu žavesį.

Logotipe integravome lenktynių trasą – supratome, kad pavadinime pasikartojančias O raides galime paversti lenktynių žiedu. Taip suteikėme jam žaismingumo, neapkraudami papildoma grafika ir neprarasdami solidumo. Paprastas ir aiškus šriftas simbolizuoja užtikrintumą, išraiškingo charakterio raidės prideda išskirtinumo. Visai tai sujungia juoda spalva – patikima klasika.

Kiti projektai

.turite projektą?
O mes – energijos. Pasikalbėkime.

labas@impress.lt