SMK

Rinkis SMK!

SITUACIJA

SMK išskirtinumas – modernios erdvės visuose miestuose, patyriminis mokymosi modelis (suteikiantis daugiau praktikos studentams, nei kitose aukštojo mokslo įstaigose), vakarietiškas požiūris į studentą, bendruomeniška aplinka.

Mūsų akiratyje – trys skirtingos bakalauro studijų programų kryptys, kurių kiekviena reprezentuoja tam tikras studijų programas: kūrybinė, ateities verslo, sveikatingumo ir holizmo kryptys.

Tikslas – padėti stojančiajam išsirinkti tinkamą studijų programą, parodyti SMK privalumus, išskirtinumus. Pritraukti daugiau studentų į šių krypčių siūlomas studijų programas, atkreipti į jas daugiau dėmesio, sudominti jaunimą.

UŽDUOTIS

Sukurti reklaminę koncepciją, žinutes ir vizualus. Juos pamatęs, būsimasis studentas turėtų pagalvoti: „skamba kaip didelį potencialą turinti studijų kryptis, norėčiau sužinoti daugiau, studijuoti bei siekti karjeros šioje srityje”.

AUDITORIJA

10–12 klasių moksleiviai, 16–19 m. jaunimas Lietuvoje.

SPRENDIMAS

Kadangi SMK studijos orientuotos į praktines žinias, absolventas būna pasiruošęs įsidarbinti iš karto. Todėl visos žinutės apeliuoja į ateitį – kokia ji bus, pasirinkus vienas ar kitas studijas? Šiandien – studentas, rytoj – verslininkas. Skamba kietai, ar ne? Norimą specialybę identifikuojame per tam tikrus elementus – susijusius su kūryba ar kita veikla. Tiesiog reikia pasirinkti teisingai – kad į „žinių krepšelį “ patektų visos reikalingos studijų detalės.

Kiti projektai

.turite projektą?
O mes – energijos. Pasikalbėkime.

labas@impress.lt