Dantų harmonija

Prekės ženklas

SITUACIJA

Dantų harmonija teikia visas profesionalias odontologines paslaugas po vienu stogu. Prisipažinsime, kad odontologai mus, kaip ir daugelį žmonių, šiek tiek gąsdina. Bet, susipažinus su Dantų harmonijos profesionalais, visos baimės tarsi išnyko. Jie teigia, kad žmonės, neturėdami visų vieno ar abiejų žandikaulio dantų, išeina iš klinikos su jais per vieną dieną (implantacija ir protezavimas on the spot)! Klinika labai inovatyvi (jei atsirado nauja technologija, ji iš karto pritaikoma darbe), tad reikėjo ir naujo, modernaus logotipo.

UŽDUOTIS

Sukurti odontologijos klinikos logotipą.

AUDITORIJA

Aukštesnes pajamas gaunantys vyrai (35 proc.) ir moterys (65 proc.), vaikystėje nesivalę dantų (juokaujam!), degantys noru, pasiryžę (arba priversti) praverti odontologijos klinikos duris.

SPRENDIMAS

Logotipo pagrindas – harmonija, todėl pasirinkome puslankio elementą, kuris šiame logotipe „transliuoja“ kelis dalykus – harmoniją, šypseną, o taip pat – tai tarsi paversta D raidė. Koloritas vėlgi simbolizuoja harmoniją tarp ryškių ir ramių spalvų. Žydra „medicininė“ spalva – švara, tikslumas, inovacijos, kuo ir pasižymi Dantų harmonijos klinika. Tai žinant, dantų tvarkymas – tikrai nebebaisus.

Kiti projektai

.turite projektą?
O mes – energijos. Pasikalbėkime.

labas@impress.lt